Acer Dizüstü Bilgisayarlarında Isınma Problemi


Acer dizüstü bilgisayarlarında ısınma problemi belirtisi sert yüzeylerde kullanmanız veya dizüstü bilgisayar soğutucusu kullanmanıza rağmen, aşırı ısınma sorunu yaşıyorsanız; bilgisayarınızı tozlardan arındırmanız gerekiyor demektir.
Hava kanallarında ve soğutucu fanlarında biriken tozlar, bilgisayarınızın sağlıklı bir şekilde soğutulmasını engeller. Ancak, garanti kapsamındaki dizüstü bilgisayarınız aşırı ısınıyorsa, sorunu yetkili servisinde gidermenizi öneriyoruz.

Acer Isınma Problemi

Acer Isınma Problemi

ACER DİZÜSTÜ BİLGİSAYARIM ISINIYORSA SİSTEME NE ZARAR VERİR?

Isınan dizüstü bilgisayarlar zamanla gerekli soğutmayı sağlayamadığı için sisteminizin yavaşlamasına sonrasında da ansızın kapanmasına sonuç vermeye başlayacaktır. Sahip olduğunuz dizüstü bilgisayarınızın tam performanslı olarak kullanamamaya başlayacaksınızdır. Bununla beraber dizüstü bilgisayarınızı dizinizin üzerinde bile uzun süre tutamaz hale gelirsiniz.

Dizüstü bilgisayarlar oldukça hassas yapılara sahiptirler. Küçük bir alana bir çok kart, işlemci, ekran kartı ram vs. sığdırılmıştır. Bundan dolayı açarken çok dikkatli olunmalıdır.
Yapacağınız en ufak hata dizüstü bilgisayarınızda daha da büyük ya da onarımı olmayan durumlara sebebiyet verebilir. Bundan dolayı servise getirmeniz fayda maliyete göre daha karlıdır.

Acer Servis Bursa arızalarınızda kalite politikamız olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Ürününüzün ÜCRETSİZ hasar tespitini yapmaktayız. Hasar belirlemeden sonra sizlere hasar ve onarım ücret bilgisini verip onayınızı almaktayız. Onay verilmeyen ürünler gün içinde sizlere geri teslim edilmekte, onay alınan ürünler ise onarım işlemine geçilmektedir. Hasarın büyüklüğüne göre en kısa sürede sizlere ürününüzü geri teslim etmekteyiz. Kalite Politikamız gereği onarılan ürünler 12 saat test sürecinden geçmektedir.